Biuletyn Informacji Publicznej Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Oferta pracy – elektryk

Zakres obowiązków:

montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych w Zakładzie Ciepłowniczym.

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • posiadane aktualne uprawnienia energetyczne w grupie I w zakresie eksploatacji,
  • posiadane prawo jazdy kategorii B,
  • prawo do korzystania w pełni z praw publicznych oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na oferowanym stanowisku.

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie zmianowym,
  • praca na pełny etat.

Oferujemy:

  • praca w firmie ze stabilną pozycją na rynku,
  • możliwość rozszerzenie zakresu uprawnień energetycznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego (praca w zakładzie przechodzącym modernizację technologii wytwarzania ciepła),
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV do sekretariatu Przedsiębiorstwa lub wysłanie na adres sekretariat@spgk.com.pl  z dopiskiem „Zgłoszenie do pracy – elektryk Zakład Ciepłowniczy”.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej informacji (Dokumenty aplikacyjne nie zawierającej klauzuli zgody oraz własnoręcznego podpisu będą automatycznie usuwane)

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPGK Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku przy ul. Jana Pawła II 59 na potrzeby rekrutacji na stanowisko elektryka”

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorem danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych jest Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku przy ul. Jana Pawła II 59.  Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ponadto przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Jeżeli uważasz  że dane przetwarzane są nie prawidłowo przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne w procesie rekrutacji. Dane podane w procesie rekrutacji będą przetwarzane przez okres 60 dni od momentu złożenia aplikacji a następnie zostaną usunięte.

Data wytworzenia: 2024-03-26 10:49 Autor: Tomasz Orłowski Data publikacji: 2024-03-26 10:49 Osoba udostępniająca na stronie: Michał Hassinger Data ostatniej modyfikacji: 2024-04-02 Osoba modyfikująca: Michał Hassinger